Курс євро до долару в Полтаві на сьогодні

EUR/USD
  •  

В Україні обміняти іноземну валюту може будь-хто. Багато людей зараз виїжджають за кордон не тільки в відпустку, а й на заробітки. Після повернення додому у них на руках виявляється готівка в євро або доларах. Її можна обміняти на гривні, але деякі люди вважають за краще переводити євровалюту безпосередньо в долари США і навпаки. Незалежно від причин обмін євро-долар повинен бути максимально вигідним, швидким, зручним. Щоб знайти потрібний обмінник, необхідно зіставити пропозиції десятків організацій, адже яким би не був офіційний курс євро до долара, банки і обмінні пункти встановлюють власні умови обміну з урахуванням комісійних.

Як відстежувати крос-курс євро/долар?

Стежити, як змінюється крос-курс євро/долар, потрібно для вибору найбільш вдалого моменту для проведення обміну валюти, адже нікому не хочеться втратити власні кошти на падінні котирувань.

Національний банк України щодня оголошує курс основних валют до української гривні. На його основі розраховується курс євро/долар, на який впливає політична ітаекономічна обстановка в країні і в світі.

Зацікавлені в купівлі-продажу пари USD-EUR:

  • громадяни, які отримують дохід у валюті, працюючи за кордоном або віддалено;
  • іноземні гості;
  • українці, які віддають перевагу збирати гроші не в схильній до знецінення гривні, а в стійких, популярних світових грошових одиницях.

У деяких ситуаціях немає необхідності продавати і купувати валюту за гривневу готівку. Оптимальною є покупка доларів за євро і навпаки.

Але далеко не скрізь доступна пряма купівля-продаж цих валют. Обмін за допомогою вітчизняних грошових одиниць зазвичай не вигідний через високу комісію, тому на першому етапі слід відібрати ті обмінники, де операції з валютною парою євро-долар проводяться без будь-яких обмежень.

Процес контролю змін крос-курсу долар/євро досить простий. Якщо у вас є доступ до інтернету, ви завжди можете знайти необхідну інформацію на сайтах банків і обмінних пунктів. Але не у всіх з них є така зручна функція, яку ми пропонуємо нашим клієнтам. Буває, що відсутня можливість часто заходити на сайт, щоб перевірити, що діється з курсом, а він може змінюватися по кілька разів на день. Ми пропонуємо отримувати свіжу інформацію про курс євро до долара, його зростання або падіння. Для цього залиште електронну адресу в блоці «Повідомити мене», і оновлення нашого курсу долара до євро буде відправлятися вам регулярно.

Як швидко і вигідно перевести євро в долари в Полтаві?

Переказ готівки з однієї валюти в іншу доступний не тільки в столиці. Ми пропонуємо провести прямий обмін по крос-курсу долар/євро в Полтаві на максимально вигідних умовах. Переконайтеся в цьому, порівнявши наші пропозиції з аналогічними на ринку. Наша тарифна політика спрямована не на отримання разового прибутку, а на побудову довгострокового співробітництва. Меншу в порівнянні з конкурентами комісію ми встановлюємо завдяки значному щоденному фінансовому потоку.

Одна з наших переваг полягає в тому, що на сайті ви можете бачити не тільки курс євро/долар в Полтаві на сьогодні. Тут знаходиться динаміка його змін за останній тиждень і добу, що дозволяє провести аналіз і вибрати найкращий момент для обміну.

В окремому блоці ми розмістили таблицю продажу і покупки основних сум від 100 до 500 EUR. Тут відразу видно, яка сума виявиться у вас в підсумку. Це досить зручно - не треба діставати калькулятор, щоб визначити результат операції.

Ми не утримуємо прихованих комісій, тому зазначена на сайті ціна покупки і продажу грошових знаків є остаточною.

Наш пункт існує на ринку досить давно. За цей час ми накопичили досвід в забезпеченні інформаційної та особистої безпеки клієнта. Персональні дані, одержувані в процесі оформлення угод, захищені від несанкціонованої передачі третім особам. Офіс обладнаний сучасною системою безпеки, тому клієнти відчувають себе комфортно, обмінюючи будь-яку кількість купюр.

Графік роботи без вихідних та перерв дозволяє купити або продати готівкові кошти в будь-який день і годину.

Якщо ви розумієте, що поточний конвертаційний курс вам підходить, можете зафіксувати його.

Як зафіксувати курс євро до долара?

Валютний ринок чутливий до найменших змін в політичній і економічній сферах як на глобальному рівні, так і всередині країни. Протягом дня курс долара до євро в Полтаві може рости і падати з різною швидкістю.

На сторінці сайту ми відразу оновлюємо інформацію про співвідношення іноземних валют. Однак, приїхавши в офіс, ви можете побачити новий курс, що відрізняється від того, на який ви розраховували.

Убезпечити себе від можливих фінансових і тимчасових витрат можна, «заморозивши» умови конвертації на 60 хвилин. Натисніть на кнопку «Створити заявку», внесіть необхідні дані і вирушайте в офіс.