• {{user.userFirstname}} {{user.userLastname}}
 • Вихід
Грошові перекази

Компанія «KІТ Груп» пропонує вигідно, швидко і з мінімальною комісією перевести гроші по Україні. Отримати відправлений платіж можна в одному з відділень Kit Group в будь-якому місті.

Наша компанія має масу переваг:

 • ліцензія НБУ;
 • багаторічний досвід роботи;
 • конфіденційність угод;
 • прийом зношених купюр;
 • мінімальна комісія при переказах;
 • консультаційна підтримка наших фахівців.

Ми здійснюємо переказ грошей в національній валюті за пару хвилин. Для цього не треба відкривати рахунок, достатньо однієї заявки. Дізнатися детальніше про умови переведення та іншу корисну інформацію можна на нашому сайті. Наявність Ліцензії - гарантія безпеки і легальності співпраці з «KІТ Груп».

Будь ласка, зв'яжіться з нами по телефону +380996308436 для уточнення деталей.

Графік роботи: Пн-Пт 9:00-19:00

Online обмін

Шановні клієнти! Скориставшись послугами наших партнерів https://obmenat.com/, Ви можете швидко і надійно зробити обмін Ваших електронних грошей, вивести вашу валюту на Privat, і в готівку з мінімальними відсотками. OBMENAT - готовий завжди йти на зустріч клієнту.

Обмін валют в Полтаві: актуальний курс обміну

Фінансова свобода має на увазі можливість використовувати різні джерела доходу. На відміну від недавнього минулого, зараз людина, яка прагне заробити більше, не викликає осуд. Деякі світові валюти більш стійкі і отримувати дохід в доларах або євро вигідніше, ніж в гривнях. Багато українців співпрацюють з іноземними роботодавцями, виїжджаючи за кордон або онлайн. Якщо ви отримуєте винагороду за працю або створюєте накопичення в іноземній валюті, вам може знадобитися обміняти її на вітчизняні грошові знаки і навпаки. У будь-якому регіоні України ви можете швидко і з мінімальними витратами провести обмін валют, Полтава - не виняток. Наш обмінник - надійний спосіб зробити операції з усіма популярними валютними парами.

Особливості обмінників валют в Полтаві

Іноземці, які подорожують по нашій країні - не рідкість.

Готівкова валюта може з'явитися і у простого громадянина України. Ви можете заробляти за кордоном, працювати онлайн із закордонними компаніями або створювати накопичення в грошових знаках інших країн. Таким чином, іноземцям та нашим співвітчизникам може знадобитися обміняти валюту. Можливості проведення обмінних операцій у жителів столиці і провінції зараз практично рівні. У цьому плані не відрізняється від інших міст і Полтава: обмін валют тут доступний, причому провести його можна кількома способами.

Онлайн-сервіси можна порадити тим, хто вважає за краще безготівкові розрахунки. З їх допомогою доступне введення і виведення коштів на карти, електронні гаманці. Однак сервіси не підійдуть, якщо передбачається обміняти готівку.

Другий варіант продати і купити готівку - піти в банк. Відділень державних і комерційних кредитних установ в місті предостатньо. Але зазвичай вони не пропонують відповідних умов, а також занадто бюрократизовані. Режим роботи кредитних установ вкрай незручний, що буває критично важливо, якщо необхідно провести обмін якомога швидше.

Звернення в фізичні обмінники валют в Полтаві є оптимальним способом проведення валютних операцій. Завдяки розгорнутій мережі пунктів вони можуть запропонувати найбільш привабливі умови обміну. Крім того, вони більш гнучко реагують на зміни курсових різниць, що дозволяє точно вибрати момент для продажу й купівлі інвалюти.

Якщо ви новачок на валютному ринку, варто бути обережним. Насторожити повинен занадто привабливий курс валют: в Полтаві «чорний ринок» в цій сфері досить розвинений, хоча місто і не можна назвати великим. Звертаючись в нелегальний пункт обміну, ви ризикуєте фінансами, адже ніхто не гарантує, що ви не отримаєте фальшиві грошові знаки. Якщо вас обрахують або утримають високу комісію, пред'являти претензії буде нікому.

Ще ризикованіше купувати іноземні купюри з рук. Тут ніхто не забезпечить не тільки вашої фінансової, а й особистої безпеки.

Розглянемо, як вибрати обмінний пункт, щоб отримати максимальний ефект від продажу і покупки валюти.

Як вибрати обмінник в Полтаві: курс валют, безпека та інші критерії

Якщо місто, в якому ви хочете обміняти валюту, − Полтава, то курс валют є основним критерієм вибору обмінника. Щоб не втратити на обміні, необхідно відстежувати конвертаційний курс. Всі обмінні пункти оснащені телефонами, мають сторінки в соцмережах, однак вкрай незручно обдзвонювати їх або шукати інформацію в соціальному профілі. Зараз швидкість життя так зросла, що люди не хочуть витрачати жодної зайвої хвилини. Сайт, де є всі відомості - необхідність для кожного обмінного пункту, який думає про зручність клієнтів. Наша мережа обмінників розвивається в онлайн-просторі. Сайт відрізняється простотою і доступністю. Тут курс валют на сьогодні в Полтаві змінюється в режимі реального часу.

Для клієнтів важлива можливість обміняти різні види валют. Найпопулярнішими є американська і європейська валюта, однак інші грошові знаки також затребувані у бажаючих їх купити і продати. Наш пункт пропонує операції з наступними грошовими одиницями:

 • долар США;
 • євро;
 • російський рубль;
 • британський фунт;
 • польський злотий.

Перевагою нашої мережі обмінників є те, що ми пропонуємо не тільки купівлю і продаж іноземної валюти за гривні. Нашим клієнтам доступний також прямий обмін по крос-курсу USD/EUR, EUR/RUB та інших в різних поєднаннях. Це дозволяє економити на комісійних, адже це набагато дешевше подвійного обміну з використанням гривні.

Досвід роботи організації на ринку грає роль при виборі обмінника. Довірити кошти пункту, який нещодавно відкрився - ризиковано. Набагато спокійніше співпрацювати з тими, хто заробив репутацію багаторічною роботою. Ми діємо на ринку валют не один рік, що говорить про високу довіру клієнтів.

Як більшість організацій, що працюють в реальному, а не віртуальному просторі, наша обмінка в Полтаві працює не цілодобово, але графік роботи побудований так, щоб будь-хто міг підібрати зручний час для відвідування офісу. У розділі «Контакти» ви знайдете адресу та детальну карту.

Фінанси вимагають особливої уваги в плані безпеки і ми її забезпечуємо повною мірою. Наш офіс обладнаний сучасною системою, що дозволяє відчувати себе захищеним клієнту з будь-якою сумою готівки. Персональні дані, які ви залишаєте, не підлягають розголошенню. Ми гарантуємо кожному конфіденційність валютних операцій.

Як провести у нас обмін валют в Полтаві з максимальною вигодою?

Зазвичай, коли конвертаційні умови вас влаштовують, ви йдете в обмінник. Але іноді за час, який проходить до моменту продажу грошових одиниць, курс може змінитися. У нас можна заморозити курс обміну на 60 хвилин. Для цього залиште попередню заявку на сайті і, не боячись змін курсу, спокійно вирушайте за адресою, де розташована наша обмінка: Полтава невелике місто і дістатися до офісу можна набагато швидше відведеної години. Там ви отримаєте суму, зазначену при заповненні заявки.

Ми розуміємо, що найцінніший ресурс наших клієнтів - час, тому ми використовуємо схему, що робить процес валютного продажу/покупки ще більш доступним і швидким. Якщо у вас немає часу самостійно стежити за змінами конвертаційних умов на сайті, замовте розсилку. У розділі «Щоденна інформація про зміну курсу» введіть електронну адресу і тоді ви постійно будете володіти свіжими даними про обмін в Полтаві: курси валют прийдуть на ваш e-mail. При замовленні вкажіть цікаву для вас пару і напрямок проведення операції - «продаж» або «покупка».