Курси валют

Фіксуємо курс і суму на одну годину

 
 
 

Переваги роботи з нами

Знижки
Знижки

Для постійних клієнтів діють особливі правила обміну та акційні програми

Фіксація курсу
Фіксація курсу

Залиште заявку на сайті і ми зафіксуємо курс і потрібну суму на 1 годину

Безпека обміну
Безпека обміну

Ми гарантуємо безпеку обміну валют. Можливо супровід до машини клієнта

Вигідний курс
Вигідний курс

Найвигідніший і актуальний обмінний курс валют у Полтаві і Полтавській області

Обмін валют Полтава

У наш час можна досить просто обміняти валюту. Для цього варто звернутися в банки, обмінні пункти або на чорний ринок. У Полтаві існує велика кількість обмінних пунктів, а також тут розташовані філії відомих українських банків. Курс валют у них може істотно відрізнятися, так як практично всі фінансові компанії є комерційними. Обмін валют - досить затребувана послуга в Полтаві. Жителі міста регулярно обмінюють валюту як для особистих потреб, так і для бізнесу. Однак купити валюту не завжди було легко, адже курс був невигідним, а самі операції були не зовсім законними.

Історія появи обмінників в Полтаві

Офіційні обмінні пункти валют стали масово з'являтися на початку 90-х років. До цього часу поміняти долар або іншу валюту в Полтаві можна було тільки в Ощадбанку. Однак після розвалу СРСР в 1991 році населення перестало довіряти банківській системі, так як багато хто втратив свої заощадження. Перші роки були складними для України, тому що держава робила свої перші самостійні кроки і ще не було національної валюти.

До розпаду СРСР курс був стабільним, але поміняти валюту вдавалося далеко не всім. Також не було широкого вибору валют, оскільки в наявності був тільки американський долар. У Радянському Союзі можна було поміняти валюту тільки в банку, так як існування інших сервісів і фінансових компаній, які займаються валютою, було заборонено і переслідувалося кримінально. Також увесь рух валют суворо переслідувався і держава отримувала повну інформацію про власників іноземних грошей. Саме в цей період в Радянському Союзі стали з'являтися чорні ринки. Це було досить небезпечно в тих міркуваннях, що це кримінально переслідувалося, а також не було ніякого захисту конфіденційної інформації.

Перші роки незалежності Полтава не могла похвалитися міцною економікою, так як курс був досить нестабільний і в Україні діяла тимчасова валюта. Курс долара поступово почав стабілізуватися тільки до 1996 року, коли Національний Банк України випустив постійну національну валюту - гривню. На той час в Полтаві було невелика кількість фінансових компаній, де можна було зробити обмін валют. На той час існували тільки Полтава-банк, Ощадбанк і ПриватБанк. Але рівень довіри банківській системі у місцевих жителів був вкрай низький. Незабаром Полтава дізналася нове слово - обмінки. Пункти обміну валют стали хорошою противагою банківській системі і з кожним роком вони розвивалися, підвищуючи рівень довіри до себе. Тут курс завжди був вище, ніж у банках, тому пункти користувалися великою популярністю. На той час обмінних пунктів було не так велика багато. До початку нульових років обмінки і банки могли поміняти тільки американський долар і російський рубль. Після формування Європейського Союзу для українців стала доступна нова валюта - євро.

Історія виникнення української гривні

Українська гривня з'явилася в 1996 році, як національна валюта України, яка прийшла на зміну карбованцям. На створення стабільної валюти у держави пішло 5 років, тому це стало великою подією для України. Назва національної валюти України було взято з історичних документів, коли при Ярославі Мудрому в 11 столітті була своя грошова система, яку називали гривнею. Курс долара до української гривні наприкінці 1996 року складав 1 USD = 1.83 UAH. На той момент гривня мала хороші позиції на світовому фінансовому ринку. Але з огляду на недовіру до національної валюти в Полтаві починають масово міняти свої заощадження в іноземну валюту. При цьому всі гроші зберігалися вдома, так як був свіжим спогад про те, як "згоріли" заощадження в радянському Ощадбанку.

Заміна карбованців на гривні сталася за рахунок деномінації першої української банкноти. Розрахунок такими грошима став більш зручним, так як курс долара становив 1:147463. Це було вкрай незручно для розрахунків і для обчислення заробітної плати. Нерідко в той час зарплата робітникам видавалася продуктами.

Розвиток UAH в наші дні

На сьогодні в Україні можна зустріти банкноти номіналом в 1, 2, 5, 10, 20, 50, 100, 200, 500 і 1000 гривень. Однак Національний банк поступово виводить з обороту номінали 1, 2, 5 і 10 гривень замінюючи їх монетами. Також станом на 2020 рік ходять в обігу монети 10, 25, 50 копійок. У 2001 році Національний Банк України випустив першу монету номіналом в 1 гривню. Вона і зараз ходить в обороті, але на відміну від монет чеканки 2018 року вона має великі розміри і інший колір.

На сьогоднішній день курс долара до гривні є відносно стабільним і становить 1 USD = 27.10 UAH. За весь період існування валюти курс поступово зростав. Уже в 1998 році курс становив 2.45 гривні за 1 долар, тому інтерес на світовому фінансовому ринку став падати і до 2000 року курс був 4,13 гривні за 1 долар. У 2008-му році, коли весь світ накрила криза курс виріс практично в 2 рази і аж до 2014 року тримався на одному рівні. Але після зміни влади курс стрімко зростав аж до 2018 року. Протягом 2-х років гривня зберігає свої показники по всіх містах України, Полтава - не виняток.

Поява іноземних валют в Україні

Після того, як в 1991 році Україна стала незалежною, з'явилася та довгоочікувана свобода у веденні ділових відносин за кордоном. На вітрини магазинів стали потрапляти закордонні речі, які в Радянському Союзі можна було дістати тільки по блату. Однак для ведення міжнародних відносин потрібна була валюта. Обмін валют в Полтаві і інших містах України був доступний тільки підприємцям, адже у решти населення просто не було грошей. Тоді серед комерсантів стали популярні чорні ринки, так як тут валюта була доступна в необмеженому обсязі і була можливість зробити обмін за вигідним курсом.

Одними з найбільш затребуваних валют в Україні в перші роки незалежності стали американський долар і російський рубль. Долар - тому що іноземні партнери внесли свої справи саме в американській валюті, а рубль - в зв'язку з територіальною близькістю з Російською Федерацією. На початку нульових популярність стали набирати такі грошові одиниці, як євро і британський фунт. На сьогодні існує великий список валют, які можна обміняти. Популярні запити - це курси злотого, долара, фунта, швейцарського франка, китайського юаня, а також інших екзотичних валют. Станом на 2020 рік в Україні можна купити валюти різних країн світу. Багато обмінників працюють не тільки з доларом, рублем і євро, фунтом але і з іншими грошовими одиницями.

Особливості обміну американського долара

За все своє існування долар зберігав лідируючі позиції у всьому в світі. На сьогоднішній день американська валюта входить в топ-5 найбільш стабільних грошових одиниць. У Радянському Союзі курс рубля до долара був стабільний - 60 копійок за 1 долар. Однак придбати іноземну валюту могли не всі, так як це переслідувалося законом і радянська влада могла "приписати" вам термін за спекулювання валютою. Все змінилося після розвалу СРСР і в Україні пішли перші товари з-за кордону.

Також долар є основною одиницею на міжнародному валютному ринку, де він виступає в парі з багатьма іноземними валютами, в тому числі і з українською гривнею. За допомогою даної валюти купується нерухомість в Україні, автомобілі, а також ведуться міжнародні відносини з багатьма країнами. Відстежити зміну курсу ви можете онлайн, так як таку інформацію викладає як Національний Банк України, так і інші фінансові компанії. Валютна пара USD/UAH користується великою популярністю і в Полтаві. Тут кожна обмінка пропонує свій курс.

Фунт стерлінгів: надійність і стабільність

Британська валюта вважається не тільки найстарішою грошовою одиницею в світі, але і найстабільнішою. Фунт стерлінгів також має велику вагу в Україні і користується попитом серед населення. Привабливий він тим, що курс його вище, ніж у інших валют, тому можна сміливо зберігати заощадження в британській валюті. Курс фунта стерлінга вміло регулює британський уряд і за всю свою історію він жодного разу не знецінювався.

GBP популярний тим, що:

 • його можна придбати для зберігання заощаджень;
 • його можна використовувати на міжнародних торгах;
 • їм можна розраховуватися в десятках країн, які підпорядковуються Британському Королівству.

Якщо ви вирішили відвідати Великобританію, то варто заздалегідь обміняти фунт в Україні без подвійної конвертації, щоб заощадити на комісіях.

Російський рубль: причини популярності в Україні

Російський рубль в Україні активно ходить в обороті і знаходиться в рейтингу ТОП-3 через те, що наша країна межує з Російською Федерацією. У Полтаві велика кількість підприємств досить активно ведуть свою діяльність зі східним сусідом, тому для розрахунку використовують рублі. Для зберігання своїх заощаджень українцям RUB нецікавий, так як він такий же нестабільний, як і українська гривня.

Євро: головна валюта Євросоюзу

EUR - одна з наймолодших валют в світі, при цьому має досить стабільні показники. В Україні дана валюта цікава тим, що в ній можна проводити міжнародні розрахунки, а також зберігати свої заощадження в банку і при цьому отримувати відсотки. Також євро використовується багатьма трейдерами по всьому світу, оскільки він має стабільність і його коливання можна легко передбачити. Жителі Полтави найчастіше змінюють українську гривню на євро для того, щоб виїхати в країни Єврозони для подорожей.

Обмін злотих

За останній час польський злотий став цікавий українцям у зв'язку з тим, що багато хто з них виїжджає на роботу в Польщу. Багато обмінних пунктів починають активно працювати з даною валютою, так як попит на неї з кожним роком збільшується. Курс польського злотого по відношенню до української гривні становить 1:7,08. Обмін злотого проводять ті, хто тісно пов'язаний з Польщею, часто туди їздить з метою навчання, бізнесу, туризму.

Перевага обмінних пунктів Полтави

Сьогодні поміняти валюту можна:

 • в банках;
 • обмінних пунктах;
 • на чорному ринку.

Найбезпечнішим способом завжди був обмін валюти в банках. Тут є все необхідне обладнання. Але є у банківської структури і свої недоліки:

 • обмежений обмін валюти до 500 доларів в день;
 • необхідно надавати загальногромадянський паспорт;
 • може не бути в наявності необхідної валюти.

Багатьох людей стомлюють бюрократичні формальності, тому вони по старому йдуть здавати або купувати валюту до міняйл. У них курс завжди вище ринкового, а також немає обмеження на розмір суми обміну. Але є серйозний недолік такої угоди: вам можуть видати фальшиву купюру або просто обрахувати.

Якщо ви вирішили поміняти гроші в обміннику, то це кращий спосіб вигідно і безпечно закрити операцію. У Полтаві обмінники поєднують у собі кращі якості банківської системи і чорних ринків, а саме:

 • відсутність обмеження щодо обміну валют;
 • вигідні курси;
 • безпеку угод;
 • цілодобовий режим роботи;
 • повна конфіденційність.

Зараз в Україні існує велика кількість обмінників, які можуть допомогти вам в фінансових питаннях, в тому числі і в Полтаві. Одним з найбільш затребуваних і стабільних є обмінний пункт КІТ Груп.

КІТ Груп - запорука стабільності і безпеки

За свою 10-річну історію компанія Kit Group зуміла завоювати лідируючі позиції на українському фінансовому ринку. Obmenka працює з багатьма валютами світу, тому вам не важко буде знайти курс, що вас зацікавить. З курсами валют ви можете ознайомитися на сайті компанії, де є докладна інформація про валюту, представлена у вигляді графіків. З графіками зможуть розібратися як новачки, так і досвідчені трейдери. Для отримання необхідної інформації про курс валют, ви можете зателефонувати за телефонами, які вказані на сайті, а також заповнивши форму запиту, після чого вам передзвонить менеджер компанії. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово, тому ви можете звернутися до нас в будь-який зручний час. Також ви можете зафіксувати курс валют або ж зробити обмін онлайн. Якщо в обмінному пункті немає необхідної для вас суми, то ми зможемо протягом короткого періоду часу доставити суму в найближчий обмінник КІТ Груп.

Наша компанія активно працює як з населенням, так і з малим і середнім бізнесом. До основних наших переваг відносяться:

 • максимальна безпека. Будь-які фінансові операції захищені від ризику отримання фальшивих грошей. Кожен обмінник оснащений надточним обладнанням, яке визначає справжність валюти;
 • конфіденційність. Для обміну валюти не потрібно пред'являти паспорт та інші документи, тому всі ваші угоди залишаються анонімними і прихованими від третіх осіб;
 • можливість бронювання курсу. У КІТ Груп є опція тимчасової "заморозки" курсу. Це зручно тим, хто не може відразу під'їхати в обмінник, однак може пізніше забрати суму по обраному курсу. Для цього потрібно зателефонувати нашим менеджерам або залишити заявку на сайті;
 • всі кабінки в обмінниках - непрозорі і вміщають тільки 1 клієнта;
 • додаткові послуги. Ми приймаємо старі купюри, забезпечуємо інкасацію клієнта, а також займаємося грошовими переказами.

У разі виникнення питань ви можете зателефонувати нам або написати в службу підтримки. Стежити за нашими новинами можна підписавшись на розсилку новин або Telegram-канал.

Часті питання F.A.Q.

А у вас точно актуальний курс?

Курси на сайті оновлюються в режимі реального часу і завжди вигідніше роздрібних в відділенні. Зробіть заявку на пробний обмін - і переконайтеся в цьому самі.

Як зафіксувати курс?

Щоб зафіксувати курс і суму на 1 годину, просто залиште заявку на сайті в 2 кліка. Або зателефонуйте в наш call-центр, і оператор забронює для вас курс.

Від якої суми діє опт?

Ми прагнемо зробити вигідні курси максимально доступними. Тому ви можете скористатися оптовими умовами при обміні всього від 500 $ (або еквівалент потрібної валюти).

Чи можна нам довіряти?

10 років роботи в 25 містах України, 350 співробітників і більше 6000 активних клієнтів дозволяють нам сподіватися на вашу довіру. Втім, краще переконайтесь у перевагах роботи з нами особисто - просто залиште заявку на пробний обмін прямо зараз.