Курс долара до рублю в Полтаві на сьогодні

USD/RUB
  •  

В Україні національною валютою є гривня, що не заважає високому попиту на курс долара до рубля і в зворотному напрямку. Для обміну на найвигідніших умовах скористайтеся послугами компанії KIT Group. Сервіс пропонує прозорі котирування, що не містять прихованих комісій та інших безпідставних платежів. У наших резервах завжди є в наявності великі суми, що дозволяють задовольнити запити широкого кола клієнтів. Обмінні операції проводяться у власному офісі, адреса якого вказана в установчій документації. На вимогу замовника ми надамо дозвільну документацію, а видача коштів відбувається тільки після перевірки на ультрафіолетовій лампі. Крім того,  наше приміщення оснащене системами відеоспостереження. Всі ці фактори говорять про надійність нашого сервісу і безпеку фінансових операцій.

Кому цікавий обмін по курсу долар-рубль в Полтаві?

Найчастіше курс долар-рубль в Полтаві запитують наступні категорії клієнтів:

  1. Дистанційні працівники. Багато представників IT-сфери надають послуги замовникам з Росії. Після отримання зарплати частину грошей вони переводять в USD, оскільки це найбільш стабільна валюта.
  2. Представники бізнесу. Варіант зручний для підприємців, які отримують гроші у західних партнерів в американській валюті і замовляють послуги у російських виконавців. Ми пропонуємо крос-курс долар рубль, а це значить, що гроші конвертуються без попереднього переказу в гривню. Завдяки такому підходу замовник отримує ту суму, на яку розраховував спочатку;
  3. Трейдери. Професійні учасники фінансового ринку заробляють за рахунок різниці в котируваннях на одній або декількох біржах, але досить часто вигідні умови в порівнянні з онлайн-майданчиками пропонують обмінні пункти. Компанія KIT Group не є винятком. Як тільки трейдер бачить вигідні показники, він обмінює рублі в долари в Полтаві (або навпаки) у нас з подальшим продажем в іншому сервісі. Операція несе за собою чималі ризики, але професійні трейдери здатні їх попереджати.

Як вибрати кращі котирування RUB-USD?

Компанія KIT Group допоможе перевести гроші на найвигідніших умовах всім бажаючим. Послуга доступна навіть тим покупцям, які не знають тонкощів фінансового ринку.

Ми пропонуємо інструмент «Стежити за змінами» (також зустрічається під назвою «Повідомити мене»). Принцип роботи дуже простий. Клієнт відкриває сторінку з потрібним напрямком конвертації і заповнює три поля:

  • зручні котирування, при яких він готовий зробити операцію;
  • тип транзакції (купівля або продаж валюти);
  • e-mail.

Коли рубль до долара опуститься або підніметься до заданого значення, на зазначену електронну пошту моментально прийде повідомлення.

Ніхто не може сказати, коли саме показник досягне потрібної позначки. За час відстеження ситуація на валютному ринку може дуже змінитися. Щоб знати всю ситуацію, скористайтеся опцією «Динаміка курсу». Після її активації на сайті буде відображатися графік руху ціни на валюту, при цьому звітним періодом може виступати як поточний день, так і останній тиждень.

Вгорі на сторінці відображається курс долара до рубля на сьогодні в Полтаві, а стрілочки показують в якому напрямку він змінився.

Всі описані функції є безкоштовними. Для їх використання не обов'язково проходити реєстрацію на сайті.

Як обміняти долари на рублі або навпаки у нас?

Для проведення транзакції ви можете відразу відвідати обмінний пункт. Якщо плануєте конвертувати велику суму, рекомендуємо заздалегідь уточнити її наявність в нашому офісі, але зазвичай з обміном труднощів не виникає. Ми часто обмінюємо долари в рублі і в зворотному напрямку, а тому маємо високий торговий оборот.

Після подання заявки або відвідування обмінного пункту ми відлічимо потрібну суму і перевіримо кожну купюру за допомогою ультрафіолетового приладу. При необхідності клієнт може упевнитися в достовірності грошей за допомогою свого пристрою. Звертаємо вашу увагу, що офіс компанії KIT Group працює щодня, у вихідні дні - за скороченим графіком. Обмінний пункт знаходиться в самому центрі міста, що робить його зручним для жителів практично всіх районів Полтави.

Обмін за безготівковим розрахунком

Як правило, фінансові операції в нашому сервісі виконуються з використанням готівки. Якщо вам сподобався курс рубль-долар, але гроші знаходяться на банківській картці або електронному гаманці, це не проблема. Ви можете подати заявку на сайті нашого партнера - компанії Obmenat. Він підтримує роботу з багатьма банками і електронними платіжними системами.

Обмін проводиться без подвійної конвертації і прихованих комісій. Для подачі заявки немає необхідності створювати аккаунт і проходити верифікацію з прикріпленням фотографії паспорта. Досить вказати суму і тип конвертації, контактні дані та реквізити для оплати.