Курс рубля до гривні в Полтаві на сьогодні

RUB/UAH
  •  

Складна геополітична обстановка в Східній Європі помітно відображається на життєдіяльності пересічних громадян. Але незважаючи на непрості відносини з сусідньою державою, в нашому обмінному пункті жителі Полтави часто обмінюють рублі в гривні і в зворотному напрямку. Послуга затребувана серед клієнтів, родичі яких проживають в Росії і перераховують в Україну матеріальну допомогу. Нерідко послугами обмінного пункту користуються фрілансери, які надають послуги російським замовникам. Серед клієнтів є багато представників бізнесу, які налагодили партнерські відносини з підприємствами з РФ. Більшість споживачів звертаються в компанію KIT Group, оскільки ми пропонуємо вигідні умови і зарекомендували себе як надійний сервіс.

Переваги обміну за курсом гривні до рубля у нас

Багатьом нашим клієнтам подобається курс гривні до рубля і умови співпраці в цілому. Це обумовлено рядом причин:

  1. Немає прихованих комісій. Заявлені котирування є прозорими і не містять додаткових платежів. Після завершення обмінної операції клієнту видається та сума, яку він отримує при попередньому підрахунку;
  2. Безпека транзакцій. Всі фінансові операції проводяться в нашому офісі, оснащеному сучасними системами відеоспостереження. При цьому відомості про покупців залишаються конфіденційними. Крім того, при отриманні та передачі грошей всі банкноти перевіряються на ультрафіолетовому приладі. Дотримання всіх необхідних заходів безпеки створює в нашому офісі атмосферу комфорту і впевненості в проведенні операції;
  3. Офіційна діяльність. На відміну від приватних осіб і багатьох інших обмінників, ми маємо в своєму розпорядженні всію необхідну дозвільну документацію. Завдяки регулюванню діяльності кожен клієнт знає, що його права захищені українським законодавством;
  4. Щоденна робота. Наш офіс відкритий щодня. Щоб купити рубль або гривню, просто прийдіть в обмінний пункт в робочий час. Зверніть увагу, що у вихідні дні ми закриваємося на 1 годину раніше;
  5. Зручне розташування. Пункт обміну валют знаходиться в самому центрі міста, що не складе труднощів забрати гроші в обідню перерву, по дорозі додому чи на роботу або під час прогулянки.

Як обміняти гроші в безготівковій формі?

Це питання актуальне для багатьох власників української та російської валют, яким необхідно провести конвертацію. Більшість угод в нашому сервісі проводяться у готівковій формі. Але в якості альтернативи ми пропонуємо скористатися послугами нашого партнера - компанії Obmenat. Тут встановлено ідентичний курс рубля до гривні в Полтаві, а для обміну доступні банківські карти і гаманці електронних платіжних систем. При необхідності можете зробити безготівковий розрахунок і отримати реальні гроші (або навпаки).

Термін виконання угоди - в день звернення або на наступний день, в залежності від часу звернення. Заявки приймаються щодня, а при необхідності можна зробити переадресацію в інше місто (при наявності в обміннику потрібної суми).

Як підібрати кращий курс рубля в Полтаві?

Для обміну валют на найвигідніших умовах необхідно стежити за новинами фінансового ринку і дивитися актуальні аналітичні огляди. До таких методів зазвичай вдаються професійні трейдери, які отримують прибуток на різниці у вартості активів. Але цей спосіб не підходить пересічним громадянам і суб'єктам підприємництва, які хочуть обміняти кошти якомога швидше, але на кращих умовах. До того ж, зважаючи на нестабільну політичну обстановку ситуацію складно передбачити навіть провідним експертам.

Якщо у вас немає часу стежити за котируваннями на біржах або ви не володієте глибокими знаннями в сфері фінансів, скористайтеся функцією «Повідомити мене». Щоб конвертувати рубль до гривні за найвигіднішим курсом, необхідно виконати наступні дії:

  • подати заявку шляхом заповнення полів зі зручними котируваннями валют, email і типом обміну (купівля або продаж);
  • отримати повідомлення про зниження або підвищення ціни на актив до потрібної позначки (відправляється на електронну пошту автоматично);
  • зв'язатися з нашим менеджером для резервації суми.

Після подачі заявки ми зафіксуємо потрібну суму на найближчі годину. Це означає, що угода буде виконана в повному обсязі навіть при зміні ситуації на ринку.

Часто буває, що через сильну волатильність ринку клієнти не чекають необхідних котирувань. Для відстеження реальної ситуації на фінансовому ринку, скористайтеся нашим графіком на сайті. Він відображає рух вартості валют за поточний день і останній тиждень. З цими показниками ви будете знати, на який курс рубль до гривні в Полтаві варто розраховувати в найближчому майбутньому. Коли побачите актуальний рівень котирувань, подавайте нову заявку на повідомлення в вищеописанный формі.