Курс фунта до долару в Полтаві на сьогодні

GBP/USD
 •  

У сучасному світі люди активно подорожують, проводять оплату товарів і послуг за кордоном, формують заощадження у твердій валюті і заробляють на курсових коливаннях, тому питання обміну валют завжди є актуальним. Найбільш часто українці переводять кошти з національної валюти в іноземну і навпаки. Але іноді виникає необхідність конвертувати іноземну валюту, наприклад, обміняти фунти стерлінгів на долари. Цей процес більш складний. Щоб здійснити його з максимальною вигодою для себе, доводиться звертати увагу не тільки на курс фунта до долара, але і на поточні курси цих валют по відношенню до вітчизняної грошової одиниці.

Як конвертувати фунти в долари?

Конвертацією іноземних валют займаються банки і небанківські фінансові установи, що працюють за ліцензією. Банки пропонують два способи обміну:

 • через банківську касу, де обмін здійснюється за участю гривні;
 • дистанційно, по крос-курсу - тільки для фізосіб, що мають рахунок у банку.

Якщо валютно-обмінна операція проводиться з залученням національної валюти, британські грошові знаки спочатку обмінюються на гривню, після чого купуються долари. Деякі банки переводять фунти в долари напряму, через комерційний крос-курс. Пряма операція може обійтися дешевше. Така можливість доступна тільки в тому випадку, якщо обраний банк працює з парою GBP/USD і на момент обміну в відділенні є потрібна іноземна валюта готівкою.

Банки можуть заробляти не тільки на курсовій різниці, але і стягувати комісію за проведення конвертації. Встановлений курс англійського фунта до долара може бути вигідним, але комісія настільки високою, що розумніше буде звернутися в інший обмінник. Прийшовши в банківське відділення, потрібно обов'язково поцікавитися, чи передбачений комісійний збір, який його розмір і чи залежить він від суми угоди. Оскільки котирування можуть змінюватися кілька разів протягом дня, відповідний курс GBP USD краще забронювати, але така послуга доступна не в кожному банку.

Максимально вигідні та комфортні для клієнтів умови конвертації надають небанківські обмінні пункти. У порівнянні з банківськими установами вони мають ряд переваг: мінімум бюрократії і обмежень, швидкість обслуговування, зручний графік роботи. Якщо банки періодично відмовляють в обміні через відсутність в касі потрібної іноземної валюти, приватні обмінники готові допомогти практично завжди. Для залучення якнайбільшої кількості клієнтів вони, зазвичай, пропонують найвигідніші умови конвертації.

Вибір обмінника: курс GBP USD і інші критерії

Обмінних пунктів сьогодні з'явилося багато, але не всі з них відрізняються надійністю, безпекою і високим рівнем сервісу. Організація заслуговує на увагу, якщо відповідає таким критеріям:

 1. Досить тривалий термін існування, що свідчить про ефективну роботу, затребуваності та достатньому досвіді.
 2. Позитивні відгуки клієнтів.
 3. Широкий спектр послуг, включаючи роботу з непопулярними валютами.
 4. Адекватний курс, мінімальна комісія або її відсутність.
 5. Мережа філій в різних містах України, зручне місце розташування.
 6. Наявність сторінки в інтернеті, де можна отримати корисні відомості про компанію, умови угоди, валютних курсах і т. д.

Обмінник KIT GROUP пропонує свої послуги всім, хто шукає спосіб вигідно конвертувати фунти в долари в Полтаві. Наша компанія в повній мірі відповідає перерахованим вище характеристикам. У нас можна здійснити швидку конвертацію іноземних валют за кращим крос-курсом. Визначальними факторами для нас є безпека, конфіденційність, анонімність і максимальну зручність для клієнтів. Ми не обмежуємо суми угод і працюємо не тільки з популярними видами валют. Для отримання всієї необхідної інформації про перелік послуг, процедури обміну і котирування на поточну дату, можна скористатися нашим сайтом або зателефонувати на телефонний номер гарячої лінії.

Фактори, що впливають на курс фунта до долара

На сайті KIT GROUP можна побачити актуальний курс фунта до долара і відстежити динаміку котирувань на графіку. Пара GBP/USD є досить волатильною, що дозволяє спостерігати досить швидкі зміни крос-курсу в будь-якому напрямку. Вартість тієї чи іншої інвалюти залежить від величезної кількості чинників, серед яких:

 • фінансова політика держави;
 • обсяг ВВП;
 • платіжний і торговельний баланс;
 • рівень інфляції;
 • величина держборгу;
 • розмір вкладень іноземного капіталу в економіку;
 • політичні події в країні;
 • ціни на основні види сировини на світовому ринку.

Маючи під рукою графік динаміки крос-курсу GBP USD можна зловити оптимальний момент для здійснення конверсійної операції. Графік на нашому сайті наочно демонструє, як змінювався курс долара до фунта в Полтаві останнім часом, які минулі і нинішні значення котирувань. Наші клієнти мають можливість зафіксувати поточне значення крос-курсу, заповнивши заявку в режимі онлайн і забронювавши потрібну суму. Зробивши це, можна не турбуватися, що за час шляху в обмінник крос-курс зміниться в гірший бік. Інформацію про курсові коливання можна отримувати на свій email. Щоб підписатися на розсилку, потрібно у відповідному розділі вказати валютну пару, напрямок обміну (купівля/продаж) та свою електронну адресу.