0800330831

Курс польського злотого до гривні в Полтаві на сьогодні

PLN/UAH
  •  

Незважаючи на досить велику віддаленість від Польщі, курс злотих до гривні в Полтаві запитують досить часто. Це обумовлено зміцненням культурно-економічних відносин між країнами та активним притоком трудової міграції в сусідню державу. Для конвертації валют звертайтеся в обмінний пункт KIT Group. За роки роботи ми заслужили високу довіру в місті і по всій Україні в цілому, тому наш капітал розрахований на широку аудиторію клієнтів - від приватних замовників до представників середнього бізнесу.

Переваги обміну злотого на гривню в Полтаві в нашому сервісі

Якщо вас цікавить обмін злотий-гривня, рекомендуємо провести фінансову операцію у нас по ряду причин:

  1. Прозорий курс. Наші котирування не містять прихованих комісій та інших платежів. Показники є остаточними і прив'язані до середньоринкових.
  2. Зручне розташування. Наш офіс знаходиться в центрі міста, що робить обмінний пункт зручним для жителів різних районів Полтави. Наприклад, ви можете забрати гроші після повернення з роботи або під час обідньої перерви.
  3. Миттєвий обмін. Ми постійно підтримуємо солідні резерви польської та української валюти, оскільки за роки діяльності заслужили гарну репутацію. Це дозволяє клієнтам перевести злоті в гривні або в зворотному напрямку відразу при зверненні. Якщо вам потрібна велика сума, можете зателефонувати за вказаним на сайті телефоном для перевірки наявності та резервації.
  4. Широка географія діяльності. Це дуже зручно для клієнтів, які часто знаходяться в роз'їздах. Компанія Obmenat розпорядженні постійними представництвами в Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Києві, Львові та багатьох інших містах України. Наприклад, якщо вам потрібно було обміняти злотий до гривні в Полтаві, але в останній момент плани змінилися, можете переадресувати заявку в інший населений пункт.

Прозорий обмін PLN в UAH за курсом чорного ринку

Ми пропонуємо не менш вигідні умови, ніж приватні особи без ліцензії на виконання обмінних операцій. Наша компанія має всі необхідні дозвільні документи, тому права кожного клієнта захищені українським законодавством.

Замовник отримує гроші в стаціонарному обмінному пункті, оснащеному системами сигналізації і відеоспостереження. Крім того, кошти передаються тільки після перевірки за допомогою ультрафіолетового приладу в присутності клієнта.

Важливим фактором є наявність власного офісу. Стаціонарний обмінний пункт розташований в будівельному об'єкті, а не в тимчасовому МАФі.

Якщо у вас немає можливості забрати гроші в день подачі заявки, досить попередити нашого менеджера і ми віддамо вам суму в повному обсязі в інший зручний день, при цьому курс польського злотого до гривні в Полтаві залишиться незмінним.

Як підібрати вигідний курс злотий гривня?

Є три способи для підбору і обміну грошей по найзручнішому курсу:

  • фінансові біржі. Майданчики в інтернеті пропонують різні котирування валют, тому ви можете порівнювати показники з декількох платформ і вибирати найбільш вигідні пропозиції. Це зручний інструмент для професійних трейдерів, які володіють ситуацією на фінансовому ринку і вміють передбачати рух курсу;
  • функція «Повідомити мене». Ця опція є в безкоштовному доступі на сайті компанії KIT group. Суть полягає в тому, що вам потрібно в відповідних полях вказати прийнятний курс валюти, напрямок обміну і email. Як тільки крива торкнеться заданої позначки, на електронну пошту відразу надійде повідомлення. Тримайте телефон під рукою, щоб відразу зарезервувати заявку за вигідним курсом гривні до злотого (або навпаки). Тобто, ви обмінюєте гроші на кращих умовах без витрат часу;
  • динаміка курсу. Виберіть потрібний напрямок обміну і спостерігайте за котируваннями валют на фінансовому ринку. Показники відображаються за останній день або тиждень у вигляді зручного графіка. Знаючи тенденцію на ринку, ви зможете попередити ризики і підібрати найкращий момент для конвертації.

Крім того, пропонуємо підписатися на щоденну розсилку про зміну цін на валюти, просто введіть email і натисніть кнопку «Бути в курсі». Котирування оновлюються в режимі реального часу, а наш обмінник працює кожен день. Якщо вас цікавить курс злотий, Полтава – ідеальний варіант для конвертації, адже ви можете зробити обмін навіть у вихідний і свято. Звертаємо вашу увагу, що час роботи сервісу в різні дні може відрізнятися.

Більшість операцій виконуються в готівковій формі. Якщо у вас немає реальних грошей, пропонуємо скористатися послугами нашого партнера - компанії Obmenat. Ця організація працює з різними валютами, електронними платіжними системами і картами банківських установ. Для виконання транзакції не потрібно проходити реєстрацію, а дизайн сайту простий та інтуїтивно зрозумілий кожному.