0800330831

Курс фунта до гривні в Полтаві на сьогодні

GBP/UAH
 •  

Британська валюта вважається однією з найстабільніших і зберігати в ній свої заощадження іноді надійніше, ніж в американських доларах або євро. Але більшість українців не користуються цією можливістю вигідного капіталовкладення. Найбільш ймовірна причина такого стану речей полягає в тому, що далеко не всі банківські структури вільно її конвертують. Однак якщо знайти сертифікований обмінник, який працює з грошима Сполученого Королівства і регулярно моніторити курс фунта до гривні, то можна значно примножити свій капітал.

Як аналізувати курс фунта для складання прогнозу?

Стрибки цін на іноземну валюту - нерідке явище. Відбуваються вони, перш за все, через нестабільність національної економіки, а також по ряду наступних причин:

 • стрімка інфляція та неефективна тактика Кабміну щодо її врегулювання;
 • тривала відсутність зростання ВВП і стагнація виробничих потужностей;
 • розмір процентної ставки;
 • незадовільний стан платіжного і торгового балансів;
 • великий обсяг держборгу та строгість умов погашення міжнародних кредитів;
 • різке збільшення імпорту, яке призводить до коливань курсу фунтів до гривні за рахунок ринкового дисбалансу попиту та пропозицій;
 • низька конкурентоспроможність валюти і сировинних товарів;
 • високий рівень безробіття в країні.

Всі ці фактори в сукупності провокують підвищення ціни фунт стерлінгів, курс гривні по відношенню до них, відповідно, теж зростає, при цьому цінність українських грошей падає. Отже, щоб спрогнозувати котирування на тривалий період, потрібно звертати увагу на економічні показники і стратегію мінекономрозвитку щодо їх підвищення. Якщо спостерігається позитивна динаміка, значить нацвалюта буде зміцнюватися і купити фунти буде вигідніше.

Фактори, що впливають на співвідношення фунт гривня в короткостроковій перспективі

На вартість грошових знаків Великобританії, виражену в грошових одиницях України, нерідко впливають кон'юнктурні фактори, що викликають різкі коливання. До числа дестабілізаторів, в результаті яких курс фунта стерлінга може різко підскочити, відносяться загострення різного роду криз - від фінансової до суспільно-політичної, поява збройних конфліктів на території держави, наступ природних катаклізмів.

В таких обставинах не варто поспішати переводити фунти в гривні без особливої потреби. Потрібно розуміти, що по завершенню кризової ситуації стан фінринку нормалізується і котирування зазвичай повертаються до своїх докризових значень.

Чому не слід міняти фунти в гривні на чорному ринку?

Користуючись дефіцитом англійських грошових знаків в офіційних банківських структурах, фізичні та юридичні особи без відповідної ліцензії активно працюють на тіньовому ринку, пропонуючи людям, які цікавляться послугами з обміну, досить привабливий курс фунта. Полтава, як великий обласний центр, не є винятком з цієї практики. Полтавські спекулянти, залучаючи клієнтів нібито вигідним коефіцієнтом конверсії, не упускають можливості заробити максимум прибутку на кожній угоді. Для цього вони нерідко вдаються до шахрайських схем, довести факт яких їх жертвам дуже складно.

Крім того, перекупники часто, особливо при нестабільності на фінринку, свідомо підсилюють ажіотаж і демпінгують курс фунта, прагнучи на хвилі паніки у населення здійснити максимальне число незаконних операцій на невигідних для клієнтів умовах. Ось чому слід побоюватися «мінял» і конвертувати валюту тільки в сертифікованих обмінниках.

Актуальний курс фунта і інші критерії благонадійності обмінного пункту

Знайшовши обмінку, яка змінює британські держзнаки і заявляє адекватний курс фунта, дуже важливо переконатися в її надійності і безпеці здійснення фінансових операцій в ній. Для цього слід проаналізувати роботу обмінника і зіставити, чи відповідає вона таким критеріям:

 • своєчасне оновлення курсу фунта до гривні та інших котирувань;
 • відсутність прихованих комісій;
 • достатній стаж на ринку фінансових послуг;
 • наявність у відкритому доступі роздільної юридичної документації;
 • широкий асортимент конвертованих валют і послуг, що надаються.

Додатковими конкурентними перевагами обмінного пункту є поширена мережа філій зі зручним графіком роботи, а також наявність сайту в інтернеті. Наш сертифікований обмінник відповідає всім пунктам. Ми пропонуємо привабливий курс фунта, Полтава - не єдине українське місто, в якому є наші відділення, а технічне оснащення кас дозволяє проводити операції швидко і безпечно. Більш того, на нашому веб-сайті можна відстежити динаміку співвідношення валютних пар, замовити безкоштовну послугу повідомлень про зміни котирувань і уточнити адресу, телефон і режим роботи філії.